ארונות הזזה מעוצבים

ארונות הזזה מעוצבים

בכל תערוכות הרהיטים ברחבי העולם, הטרנד שכובש ומוביל את עולם הארונות כבר מספר שנים, הם ארונות הזזה מעוצבים. אל תישארו מאחור עם ארונות 'משעממים' כמו שיש לכולם. אם העיצוב בוער בעצמותיכם ואתם רוצים ארון שונה ממה שיש לכל השאר, הצטרפו לטרנד העולמי של ארונות עם עיצובים מדהימים וסוחפים. 

מה מיוחד בארונות מעוצבים? 

האפשרויות הגלומות בעיצוב של דלתות הארון הוא אינסופי, גם מבחינת החומרים, השילובים בין החומרים השונים וההדפסות שניתן כיום להפיק מצילומים שלכם על הארון. בגלל גודלו של הארון והעובדה שהחלוקה שלו היא לרוב רק של שתי דלתות, הארון הופך למעשה לחלק אינטגרלי מהעיצוב של החדר. זה לא עוד שטח ניטרלי ומשעמם אלא הופך פעמים רבות למה שמגדיר את החדר מבחינת האופי. כאשר הארון הוא בעל נוכחות, יש פחות צורך להשקיע באלמנטים נוספים בחדר מבחינה עיצובית. אתם מקבלים למעשה, שניים במחיר אחד, גם ארון פונקציונאלי לאחסון, וגם יצירת אמנות שעומדת בפני עצמה. 

מה הם השילובים המומלצים בארון מעוצב? 

השילובים בארון מעוצב תלויים באופי שאתם רוצים ליצור בחלל החדר, למראה אלגנטי ויוקרתי מאד, אדריכלים ומעצבי פנים נוטים להשתמש בזכוכית ואלומיניום. למראה חדר טבעי ורגוע שמשדר חמימות וביתיות, אנו ממליצים על פורניר עץ או מלמין דמוי עץ. לעיצוב מעניין יותר ומודרני, ניתן לשלב הדפסות או צריבות על גבי זכוכית. שילוב נוסף הוא של מראות, מה שעוזר לאשליה של חדר גדול יותר ומאד נכון מבחינה פונקציונאלית וחוסך מראה במקום אחר בחדר. 

אם אתם מעוניינים בארון הזזה מעוצב, וברצונכם לקבל פתרונות עיצוביים שתפורים בדיוק לסגנון שלכם, ארון שבו אתם תקבעו את העיצוב ואת התכנון הפנימי של הארון, אם אתם רוצים לשמוע על הטרנדים בעולם עיצוב הארונות ואתם מחפשים בעלי מקצוע מעולים שידעו לשמוע ולייעץ, וידעו לבנות בדיוק מה שאתם רוצים, ארון שהוא גם פונקציונלי וגם מתאים לתקציב שלכם. אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר