ארונות הזזה

ארונות הזזה מעוצבים
ארונות פינתיים
ארונות עם הדפסים
ארונות טלויזיה

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

ארונות הזזה בהזמנה אישית

בחנויות הרהיטים, קיימים אינספור ארונות באיכות, במידות ובמחירים שונים. ייתכן ואתם מתלבטים בין ארון מקטלוג לבין ארון הזזה בהזמנה אישית.

 

מהם היתרונות של ארונות הזזה בהתאמה אישית?

גובה – ברוב הבתים, התקרה גבוהה יותר מהארון הסטנדרטי, כך שנוצר רווח בין הארון לתקרה שלמעשה הוא חלל לא מנוצל. מקום אחסון הוא נדל"ן יקר ומעטים הם הבתים שיש בהם עודף מקומות אחסון. היתרון בארון הזזה בהתאמה אישית, הוא שניתן לנצל את כל גובה הקיר מהרצפה ועד לתקרה לצורך בניית הארון.

ניצול נכון של חלל החדר – לפעמים החדר קטן, או שיש בו אלמנטים המפריעים להצבה של ארון סטנדרטי, ארון הזזה לפי מידה, יכול לפתור בעיות רבות הן בשל הסיבה שהדלתות אינן נפתחות כלפי החדר והן בגלל והאופציות העיצוביות השונות (ארון פינתי שחוסך מקום, הכנסת הטלוויזיה לתוך חלל הארון והגדלת שטח החדר באופן מלאכותי ע"י מראות על גבי דלתות ההזזה.

עיצוב – השמיים הם הגבול, בניגוד לארונות מקטלוג שם יש מגבלות רבות לחומרים ולצבעים, בארונות הזזה בהזמנה אישית ניתן לשחק ולעצב את הדלתות לפי ראות עינכם, תנו לדמיון שלכם להשתולל, התאימו את הדלתות לאופי ולסגנון שלכם או של ילדכם. המגוון של החומרים עצום ויכול לשוות לכל חדר מראה שונה. ניתן לשלב גם אלמנטים שונים: זכוכיות, מראות, הדפסים פסי חלוקה ועד. יתרון נוסף בפן העיצובי של ארון הזזה לעומת ארון עם דלתות רגילות הוא האפשרות של דלתות גדולות בהרבה מדלתות פתיחה רגילה, מה שמאפשר הדפסים גדולים יותר.

פונקציונליות – כאשר מתכננים ארונות הזזה לפי מידה, ניתן לשנות ולהתאים את המידוף ואת המגירות לפי הצרכים המיוחדים שלכם. במידה ואתם צריכים יותר שטח תלייה, אין בעיה לתכנן זאת מראש, אם אתם חובבי נעליים, אפשר לארגן מקום ייעודי שמותאם למספר הנעליים שברשותכם. ילדים זקוקים בדרך כלל למקום אחסון לצעצועים. תכנון מוקדם באמצעות נגר שמתמחה בארונות הזזה, יחסוך מקום אחסון רב בבית, ההכרות שלו עם פרזולים ואביזרים מיוחדים יכולה להקל מאד על החיים (ארון גיהוץ נשלף, מתלה לחגורות או עניבות, מתלים עגולים לארונות פינתיים, מתלים מיוחדים לתלייה בגובה ועוד).

 

אם אתם מחפשים ארון בהזמנה אישית, וברצונכם לקבל ארונות שמתאימים בדיוק לחדר שלכם, ארון  שבו אתם תקבעו את העיצוב ואת התכנון הפנימי של הארון, אם אתם לא מוכנים להתפשר על שירות הלקוחות, אם אתם מחפשים בעלי מקצוע מעולים שידעו לשמוע ולייעץ, וידעו לבנות בדיוק מה שאתם רוצים, ארון שהוא גם פונקציונלי וגם מתאים לתקציב שלכם. אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805  או כאן