ארונות טלויזיה

ארונות הזזה בשילוב טלויזיה

שילוב של טלוויזיה בחדרי השינה וחדרי הילדים הפך לחלק בלתי נפרד מעיצוב החדר, מעניק עיצוב ייחודי מודרני וחדשני. התועלת בשילוב הטלוויזיה בדלתות הארון חוסך מקום וצורך בקידוחים מסובכים לתליית זרועות הטלוויזיה בחדר. הטלוויזיה הופכת להיות חלק משלים לדלת הארון ממש כמו תמונה יפה , את כל חוטי החשמל שרואים בדרך כלל בתליה על קירות החדר, אנו מסתירים ע"י חיווט בצורה מושלמת והסטטית בתוך תעלה. שליטה על הממיר המוסתר אף הוא בתוך הארון נעשית ע"י עינית אלקטרונית.

אצלנו באמריקן דור אין זכוכית על המסך שפוגעת באיכות התמונה, אצלנו אתם מקבלים נטו מסך,נטו טלוויזיה !

טלוויזיה בתוך ארון

שילוב מיוחד של ארון וטלוויזיה בחדר השינה והילדים הפך בשנים האחרונות לחלק אינטגרלי בעיצוב החדר, שילוב זה למעשה יוצר מראה ייחודי וחדשני.

יש תועלות רבות בשילוב הטלוויזיה בדלתות הארון כשלמעשה הבולט ביותר הוא היתרון של חסכון במקום ואי צורך לקידוחים רבים בקיר החדר.

לא עוד קידוחי עומק בקיר לתליית זרועות הטלוויזיה אלא הפיכתה של זו לחלק משלים למעשה מתוך הארון, חלק שנראה בעין כמו תמונה ולא פורץ החוצה מתוך הקיר ותופס חלל ומיקום בחדר, אנו מסתירים את חוטי החשמל באמצעות חיווט מיוחד בתוך תעלה כך שהדבר נראה אסטטי ולא מהווה סכנה, גם המחיר מוסתר בתוך הארון והשליטה בו הינה על ידי עינית.

האווירה המשפחתית של חדר הטלוויזיה מוכרת כמובן לכולנו, בחדר זה מתכנסת המשפחה לצפיה בטלוויזיה בתוכניות שונות, טלוויזיה הממוקמת ומהווה חלק מהארון מאפשרים צפיה נוחה תוך כדי ניצול מקסימלי של חלל החדר ובאווירה נינוחה.

מראה החדר הופך לאלגנטי יותר כאשר הטלוויזיה מוטמעת בתוך הארון ונוצר עיצוב אופטימלי וייחודי שמשאיר את חלל החדר נקי גם לא בזמן צפיה בטלוויזיה, בני הבית יהנו מסגנון עיצובי ייחודי ו"נקי" יותר.

עבור רבים מאיתנו מהווה חדר הצפייה בטלוויזיה גם חדר מנוחה, חדר בו אנו נרגעים מכל היום ומשתרעים מול הטלוויזיה בציפייה להתנתק לכמה שעות, לכן ישנה חשיבות רבה לעיצוב חדר זה.

ולאווירה שהוא משדר ליושבים בו.

חדר טלוויזיה עם ארונות הזזה ייתן לכם חוויה שונה ואווירה שונה הן בעת הצפייה בטלוויזיה והן בזמן שאינכם צופים בה, בואו להנות מפלאי הטכנולוגיה עם בני ביתכם באווירה עיצובית מודרנית ובחחויחה אישית.

בתקופה זו אפשר לראות יותר ויותר מעצבים ומתכנני ארונות אשר משלבים את ארון הטלוויזיה בחדר המגורים, פתרון זה מייצר מענה לצורך של טלוויזיה בסלון, אך בד בבד עונה על הצורך העיצובי המשתלב בחלל החדר והבית כולו.

חשוב לציין כי אצלנו באמריקן דור אין זכוכית על המסך שפוגעת באיכות התמונה, אלא  אתם מקבלים נטו מסך, נטו טלוויזיה !

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

ארון טלויזיה

אין כמעט בית בישראל ללא טלוויזיה, ובבתים רבים מספר הטלוויזיות שווה למספר הדיירים, כלומר, בכל חדר שינה קיימת טלוויזיה, הן אצל הילדים, והן אצל המבוגרים. הטרנד העכשווי בתחום הארונות, הוא ארון עם טלויזיה. מכיוון שגם כך קיימת בחדר טלויזיה, למה לא לנצל את שטח דלת הארון למסך? כך, שאין כלל צורך בקידוח בקירות, ובהעברת חוטי חשמל ותקשורת. ארון הזזה עם טלויזיה הוא פתרון מהפכני, לאנשים שחושבים ומבינים עיצוב ומעוניינים להפוך את הארון מפתרון פונקציונלי לפריט מעוצב, המשלב בחוכמה את שני העולמות. 

 

על מנת להסביר את השימושיות של ארון טלויזיה, העלינו מספר שאלות של לקוחות ואת התשובות שלנו: 

האם דלת הארון לא יכולה לקרוס ממשקל הטלויזיה? 

הדלתות שלנו, יכולות לשאת משקל רב ביותר, ואנחנו משתמשים בפרזולים הטובים ביותר, כך שאין שום סכנה לקריסה של הדלת, כמובן שהארון מגיע עם אחריות של עשר שנים. נשמח להראות את המנגנון הייחודי אצלנו באולם התצוגה. 

האם הטלויזיה בולטת מהארון או שקועה? 

הטלויזיה בארונות טלויזיה שלנו, נמצאת בקו אחד עם הדלת, אנו בונים את הדלתות בטכנולוגיות חדישות ומתאימים את גודל הטלויזיה באופן מושלם. הטלויזיה נראית כחלק אינטגרלי של הארון. 

האם רואים חוטים של הטלויזיה בארון? 

כל החיווט של הטלויזיה עובר בתעלות נסתרות כך שאין חוטים משתלשלים, והעיצוב של הארון נשאר נקי. 

האם יש השפעה על עומק הארון? 

כיום המסכים בשוק הטלוויזיות דקים מאד, ולפיכך אין שום השפעה על עומק הארון ועל הפונקציונאליות והאחסון בארון. 

האם ארון TV מייקר מאד את העלות של הארון? 

העלות של הארון נקבעת בעיקר מגודלו של הארון, כמות המגירות והפרזולים מטיב החומרים וסוג הגימורים של הדלתות. נשמח להסביר ולפרט לכם את העלויות בפגישה איתנו באולם התצוגה. 

מה כדאי לדעת לפני שמתכננים ארונות TV? 

הדבר הראשוני הוא כמובן גודל המסך הרצוי, ויש לקחת בחשבון את גודל דלת ההזזה של הארון. במידה והארון ממוקם מול חלון יש לקחת זאת בחשבון ולוודא שיש הצללה באמצעות תריס או וילונות על מנת שאור שמש ישיר לא יפריע לצפייה. 

האם יש לכם ניסיון בהתקנה של טלויזיות בארונות הזזה? 

יש לנו ניסיון של למעלה משלושים שנה בבניית ארונות, ומאות לקוחות מרוצים עם ארונות טלויזיה. 

 

אם אתם מעוניינים בארון הזזה עם טלויזיה, וברצונכם לשמוע על פתרונות עיצוביים שתפורים בדיוק לסגנון שלכם, ארון, אם אתם רוצים לשמוע על הטרנדים האחרונים בעולם עיצוב הארונות ואתם מחפשים בעלי מקצוע מעולים שידעו לשמוע ולייעץ, וידעו לבנות בדיוק מה שאתם רוצים, ארון שהוא גם פונקציונלי וגם מתאים לתקציב שלכם. אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן