חדרי ארונות

חדרי ארונות בהתאמה אישית

אחד הטרנדים העיצוביים שעושה קמבק מפואר בשנים האחרונות הוא חדרי ארונות, המציעים פתרון אחסון מושלם לבתים גדולים ולמשפחות, הזקוקות למקום רב עבור בגדים, נעליים, כלי בית, אקססוריז ועוד.

חדרי ארונות הם אחד מפתרונות האחסון הטובים והנוחים ביותר שישנם כיום. כאשר מעצבים ומתכננים בית הולכת וגדלה הדרישה והרצון לכלול בתוכו חדר ארונות.

אמריקן דור מייצרים חדרי ארונות מקוריים בעיצובים חדישים בתכנון נכון וחכם עבור כל לקוח, בהתאם לגודל ולחלל החדר הקיים.

אנו עובדים עם חברת EEGGER הגרמנית , לוחות גבוהים ! שיכולים להגיע עד גובה של כ 285 ס"מ

10 שנים אחריות ושירות.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

 

 

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

חדרי ארונות בהזמנה אישית

אדריכלים ומעצבי פנים רבים, בוחרים כיום להשאיר את חלל חדר השינה 'נקי', רחב ידיים ומעוצב ונוטים לחבר אל חדר השינה חדר פונקציונאלי נוסף – חדר ארונות.

מהם היתרונות לחדרי ארונות בהזמנה אישית?

היתרונות של חדרי ארונות בהתאמה אישית הם רבים ומתבטאים בניצול מקסימאלי של חלל החדר, כאשר מתכננים חדרי ארונות לפי מידה, מתאימים למעשה את הארון לפי הצרכים המדויקים שלכם ואתם לא צריכים להתפשר לפי מידות קיימות. במידה והמלתחה שלכם מורכבת בעיקר מבגדים מגוהצים, שמלות לתלייה ועוד, מומלץ להגדיל את החלק של התלייה בארון, אם אתם חובבי נעליים, אפשר לדאוג לכך שהחללים הדרושים להנעלה יהיו מרובים.

איך אפשר לנצל באופן מקסימאלי חדר ארונות בהתאמה אישית?

איזה תוספות כדאי לבקש בחדרי ארונות בהזמנה אישית?

האפשרויות הן בלתי מוגבלות ותלויות כמובן בגודל חדר הארונות בטעם אישי ובתקציב. מספר המלצות לייעול מרבי של חדר הארונות: סולם קטן או שרפרף – אפשר לבקש מחברת הארונות, סולם שמתחבר לארון על מנת להקל על חיפוש בשלבים הגבוהים, או מקום בתוך הארון לסולם. שרפרף יכול לעזור במידה ורוצים לשבת בזמן מדידת נעליים. מראות – אפשר לשים מראות בשני הצדדים של חדר הארונות, כך שניתן יהיה לראות גם את הגב ולקבל תמונה שלמה של הלבוש (חזית וגב). מראה מגדילה את שטח החדר באופן מלאכותי ושומרת על מראה עיצובי נקי. שולחן איפור – במידה וחלל החדר מספיק גדול, אפשר לנצל את החלל לשולחן איפור עם מגירות מתאימות מראה ותאורה. כך ניתן לסגור את כל נושא הלבוש והאיפור בחלל אחד ללא הפרעות והסחות לפני יציאה מהבית.  אם אתם מחפשים חדר ארונות לפי מידה, עשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר, אם אתם מחפשים חדר ארונות שיענה על הדרישות המיוחדות שלכם, אם אתם מעוניינים לקבל עשר שנות אחריות ולקבל שירות ברמה שלא הכרתם, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.