ארון מובנה

ההמלצה של אדריכלים רבים ושל מעצבי פנים היא בנייה של ארון מובנה, ארון זה מאפשר גמישות בתכנון הארון הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית. כאשר פונים לנגר או יצרן ארונות לקבלת הצעת מחיר עבור ארון כדאי לשים לב למספר פרטים מעבר לסכום הסופי אותו משלמים על הארון:

אחריות – מה מספר שנות האחריות, שהיצרן או הנגר נותנים למוצר? במידה והם נותנים פחות מעשר שנות אחריות למוצר, הדבר אמור לעורר נורות אזהרה, יצרן שבוטח בטיב ואיכות מוצריו, אמור לתת אחריות רבת שנים.

מדידות – לפני בניית הארון, הנגר חייב להגיע לבית הלקוח על מנת לקחת מידות מדויקות, לפני ביצוע העבודה, הנגר צריך להראות ללקוח תוכניות מפורטות של הארון כולל תוכניות מידוף ואבזור.

אבזור – תבררו מול יצרן הארונות איזה חברה מספקת לו את האבזור והפרזולים, ישנם מספר מותגים איכותיים, שעולים יותר מפרזול זול, אך הם יחזיקו זמן רב. ארון הוא מוצר שאמור להחזיק שנים רבות ואין טעם להתפשר על איכות האבזור או הפרזול.

חומר גלם איכותי – יש לברר, מהו החומר גלם ממנו עשוי גוף הארון, ומי הספק של חומר הגלם, חומרים זולים הם בסופו של דבר יקרים… שימוש בחומר גלם זול, יגרום בסופו של דבר לקילופים בציפוי, סדקים ובמקרים חמורים להתפרקות של חלקים. 

 

בניית ארונות מובנים אינו דבר טריוויאלי שאפשר להשאיר בידי נגרים לא מקצועיים, נגר חייב לקחת מידות מדויקות, לאור העובדה שאין כלל מקום לטעויות… בתחילת התהליך, הנגר חייב להקשיב היטב ולהבין את הצרכים שלכם, ולתרגם אותם לבניית הארון בצורה מושלמת וכמובן לתת אחריות רבת שנים למוצר, אם אתם מחפשים נגרים מקצועיים, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר