ארונות הזזה עד התקרה

פתרונות אחסון לארון

ניתן למצוא כיום אינספור ארונות בסוגים שונים של איכויות , כאלה שמתאימים לחדרי ילדים, אחרים מותאמים יותר לחדרי שינה של מבוגרים. בהתאם לכך, טווח המחירים משתנה מאד ותלוי כמובן גם ביצרן, במוניטין שלו בחומרי הגלם של הארון ובשרות שהנגר מספק. 

 

למה כדאי לשים לב כאשר מחפשים ארון הזזה עד התקרה? 

גובה התקרה – ברוב הבתים, התקרה גבוהה יותר מהארון הסטנדרטי, כך שקיים רווח גדול בין הארון לתקרה שהוא למעשה, חלל לא מנוצל. מקום אחסון הוא מקום יקר ולכן כדאי לנצל כל שטח בחדר ביעילות מקסימאלית. היתרון בארונות הזזה עד התקרה, הוא שניתן לנצל את כל גובה הקיר מהרצפה ועד לתקרה לצורך בניית הארון. 

ניצול אפקטיבי של החדר – פעמים רבות כאשר החדר קטן או כאשר יש בו אלמנטים אשר עלולים להפריע להצבה של ארון עם דלתות נפתחות, ארון הזזה, יכול לפתור בעיות רבות. כדאי לקחת מידות מדויקות של החלל על מנת להימנע מהפתעות מיותרות כמו שקעי חשמל, חלונות, דלתות, גופי תאורה ועוד. 

חומרי גלם – כאשר אתם מזמינים ארון הזזה בהתאמה אישית ולא ארון סטנדרטי, אתם יכולים לקבוע את חומרי הגלם של הארון ולא להסתפק בארון שמיוצר מחומרי גלם נחותים. בשוק קיימים מספר חומרים שמהם ניתן לייצר את גוף הארון (סיבית, סנדוויץ' וMDF) בחומרים אלה יש סוגי איכות משתנים ויצרנים רבים. יש לשאול את הנגר מאיזה יצרן מגיע חומר הגלם שלו. פעמים רבות ההבדל באיכות חומר הגלם משפיעה על המחיר. מחיר זול מדיי של ארון צריך לעורר חשד לגבי איכותו. 

אחריות – יצרן שמאמין באיכות הארון לא יהסס לתת אחריות לשנים רבות, במידה ואתם רואים שהנגר מתחיל לגמגם לגביי האחריות, כדאי להתחיל לחשוד באיכות הארון. אל תתפשרו על פחות מעשר שנות אחריות על הארון. 

המלצות – כדאי לבקש מהנגר המלצות ואפילו לראות ארונות מורכבים, נגר רציני מרכיב עשרות ומאות של ארונות בשנה, סביר להניח שיש ארון דומה לצרכים שלכם שאפשר לראות ולדבר עם הלקוחות. 

שירות – לאחר שביררתם מי היצרן, כדאי לברר מי מרכיב בפועל את הארון אצלכם בבית, מה הניסיון והמקצועיות שלו בתחום. 

 

אם אתם מחפשים ארונות הזזה עד התקרה, וברצונכם לקבל ארונות באיכות מעולה, שרות ברמה שלא הכרתם, נגרים שידעו להקשיב לצרכים שלכם, ולתרגם אותם למציאות. אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר