ארונות לנישה

אדריכלים רבים מתכננים את הבית או הדירה עם נישה ייעודית עבור ארון מובנה בתוכה, לפעמים ישנן בבית נישות אשר אינן מנוצלות, או חללים שנוצרו בשל הפרשים בין הקירות. ארונות לנישה הן פתרון אלגנטי מאד מכיוון שהם יוצרים משטח אחיד עם הקיר ומשווים לו מראה הומוגני. ארונות אלה יכולים לפתור בעיות אחסון רבות ולפתור בעיות של פינות לא מנוצלות. 

הדלתות של ארונות אלה יכולים לבוא במגוון רחב של חומרים וטקסטורות ניתן לשחק עם החומרים וליצור שילובים מרהיבים בין חומרים שונים. 

 

מהם החומרים בהם ניתן להשתמש לגימור דלתות של ארון לנישה? כאמור השמיים הם הגבול בתחום זה וניתן לייצר מיזוגים שונים של חומרים, מה שמאפשר לכם לתת לארון את האופי שלכם מבחינת עיצוב וסגנון. 

מלמין – חומר נפוץ מאד לחיפוי דלתות וארונות. מלמין היא שכבה דקה מאד של חומר פלסטי, החומר עמיד לקרינת שמש. ניתן למצוא אותו במגוון רב של צבעים, דוגמאות והדפסות. 

פורמייקה – עשויה לרוב משתי שכבות, השכבה העליונה מגיעה בשלל צבעים ומרקמים, והשכבה התחתונה בצבע כהה. חומר חזק ועמיד המשמש לחיפוי במשך עשרות שנים ונחשב לחומר מועדף ע"י אדריכלים ומעצבי פנים. 

פורניר – שכבה דקה מאד של עץ, מקנה מראה טבעי ואותנטי לארון, חומר מעולה ויוקרתי לארונות, מקנה לחדר חמימות וביתיות. 

שלייף לק – צביעה של פלטות MDF בהתזה וייבושן בתנור מיוחד, הצבע נראה ומרגיש חלק במיוחד. אופציה יוקרתית ואלגנטית. מיועדת לבתים אלגנטיים, מסוגננים ומהודרים. 

זכוכית – גימור זכוכית נחשב ליוקרתי במיוחד, אדריכלים ומעצבי פנים, אוהבים להשתמש בזכוכית, מכיוון שהיא מעניקה מראה מרהיב במיוחד, גימור זכוכית מגיע במבחר גדול של סוגים וצבעים, ניתן לשלב עם חומרים נוספים וכמובן להשתמש גם בזכוכית צרובה. 

 

 

בניית ארונות נישה אינו דבר מובן מאליו שאפשר להשאיר בידי נגרים חובבנים, יש לקחת מידות מדויקות מכיוון שאי אפשר להשאיר מקום לטעויות… לפני תחילת העבודה הנגר צריך להקשיב ולהבין את הצרכים שלכם, ולתרגם אותם לבניית הארון בצורה אופטימאלית וכמובן לתת אחריות רבת שנים למוצר, אם אתם מחפשים נגרים מקצועיים, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר