ארונות קיר

אחד האלמנטים החשובים בבית או בדירה הוא ארון קיר, וזאת מכיוון שהוא תופס נפח גדול מהחדר מבחינת עיצוב והוא כנראה הרהיט החשוב ביותר מבחינת הפונקציונאליות של חיי היומיום. בגלל השימושיות הגבוהה שלו יש לתכנן את הרהיט בצורה קפדנית ולהבין לעומק את האופציות העומדות לרשותנו. 

 

התאמת עומק הארון – עומק של ארון סטנדרטי המיועד לתליית בגדים הוא 60 ס"מ, במידה והארון שלכם מיועד לבגדים מקופלים בלבד רצוי שעומק הארון יהיה 40 ס"מ. 

גובה הארון – לפני קניית הארון, כדאי לבדוק את כמות הבגדים ואת כמות הדברים שאתם רוצים לאחסן, ארון שמגיע עד לתקרה מנצל מצוין את החלל, אך מחירו יקר יותר בהרבה, ודורש התאמה מדויקת של הנגר. 

מידות החדר ומיקום הארון – לפני פגישה עם הנגר, כדאי לקחת מידות של החדר, על מנת להבין את החלל, ומהו הגודל האופטימלי של הארון. יש לשים לב במיוחד לנקודות מפגש של קירות, חלונות, פתחי אוורור, תאורה דלתות, שקעי חשמל ודברים נוספים שעלולים להפריע למיקום הארון. 

מידוף ואבזור הארון – חלק חשוב ביותר, הוא תכנון נכון וקפדני של פנים ארון. יש לחשב מראש את כמות הביגוד, ומה סוג הבגדים הקיימים. במידה ויש הרבה בגדים לתלייה, כדאי להכין להם מראש מקום, גם מבחינת עומק וגם מבחינת הרוחב הדרוש. אנו ממליצים להתייעץ עם הנגר לגבי האבזור והפרזולים שהוא ממליץ על מנת לשפר את הפונקציונאליות של הארון. 

מגירות – על מנת לשמור על ארגון וסדר בארון, מומלץ ליצור כמות גדולה של מגירות שמאפשרת חלוקה נוחה, ועוזרת לשמור על הסדר לאורך זמן. 

עיצוב – יש מבחר גדול של גימורים אותם ניתן להתאים לפי הסגנון והתקציב. 

 

ארונות קיר הם רהיטים שנשמרים לזמן ארוך ואינם רהיטים שמחליפים בתדירות גבוהה ונתונים לטרנדים חולפים, צריך לקחת מידות מדויקות של החדר ולהבין את החלל על מנת להבין את הגודל הרצוי של הארון. לפני תחילת העבודה, הנגר צריך להקשיב ולהבין את הצרכים המדויקים שלכם, ולתרגם אותם לבניית הארון בצורה אופטימאלית וכמובן לתת אחריות רבת שנים למוצר, אם אתם מחפשים נגרים מקצועיים, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר