ארון הזזה באשדוד

איך בוחרים ארון הזזה?

לפני שמתחילים לעשות סקר שוק לבחירת ארון הזזה, כדאי לחשוב על מספר נקודות חשובות ולברר מספר נושאים: 

מה גודלו של ארון ההזזה שדרוש? 

כדאי לעשות מדידות מדויקות ככל האפשר, של החדר בו רוצים לבנות את הארון, כמובן שכדאי למדוד את גובה החדר. במידה ויש תוכניות מעודכנות של החלל כדאי להביאן לחנות הארונות. מומלץ לבחון את החדר ולהחליט היכן בדיוק ממוקם הארון ולקחת בחשבון את עומקו של הארון. (עומק של ארון הוא 60 ס"מ). בחללים קטנים ניתן להקטין את עומק הארון ל-40 ס"מ וכך לחסוך שטח רב. 

איזה סוג בגדים אתם רוצים לשים בארון הזזה? 

יש חשיבות גדולה מאד לאופי הבגדים אותם שמים בארון, חלק מהאנשים לובשים חולצות מכופתרות ומגוהצות הדורשות תלייה, שמלות אף הן מצריכות מתקן תלייה בארון. יש אנשים שיש ברשותם כמות נעליים רבה (נעליים מקובל לשים בדרך כלל בחלקו התחתון של הארון, כמות ממוצעת לגבר היא בין 6-10 זוגות נעליים ולאשה בין 10-20 זוגות). חלק מהתכנון יכול לקחת בחשבון החלפה בין בגדי קיץ לחורף, אפסון של שמיכות חורף לתקופת אביב-קיץ ועוד. כדאי לנסות ולדייק במידת האפשר ולהבין את הצרכים לפני הפגישה עם מעצבי הארונות. 

מה ההעדפות העיצוביות שלכם? 

מכיוון שמדובר בחזית גדולה אשר יכולה לתפוס חלק ניכר מהחדר כדאי לשקול היטב מהם החומרים הצבעים והמרקמים של דלתות ארונות ההזזה. האפשרויות הון רבות וכדאי להתאים את הדלתות לאופי החדר. אנשים מסוימים אוהבים צבעים ניטרליים ואילו אחרים ישמחו להשתולל יותר ולתת לחדר זריקת צבע באמצעות צבעים חזקים יותר, הדפסים וחומרים ייחודים. 

 

אם אתם מחפשים ארונות הזזה באשדוד, וברצונכם לקבל ארונות עם תכנון קפדני, שרות לקוחות מעולה, בעלי מקצוע שידעו להקשיב לצרכים שלכם, וידעו לתרגם אותם לבנייה של ארון הזזה באשדוד, ארון שהוא גם פונקציונלי וגם מתאים לתקציב שלכם. וכמובן מעוצב לפי טעמכם, אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר