ארון הזזה באשקלון

ארון הזזה באשקלון

ארונות הזזה הינם הבחירה המועדפת ע"י אדריכלים ומעצבי פנים בחללים קטנים יחסית ובחדרים אשר פתיחת הדלתות יכולה להוות בעיה. כיום בזכות התקדמות טכנולוגית במוצרי הפרזול השונים ובמסילות הארונות בפרט, מערכת הדלתות הינה אמינה מאד ואינה מסוכנת כלל לילדים בזכות מנגנון הטריקה הקלה. הדלתות הינן שקטות מאד וניקוי המסילות פשוט ביותר. 

מהן האופציות העיצוביות של ארונות הזזה? 

יתרונם הגדול של ארונות הזזה הוא המגוון האינסופי של אופציות עיצוב:

  • הדפסה – מגוון ההדפסים על דלתות הארון הוא עצום וניתן להתאים את הארון לאופי החדר או שהארון עצמו נותן את הטון לחדר. אם ברצונכם ליצור אופי כפרי, ניתן להשתמש בגוונים של קרם, לבן, עיטורי פרחים ותחרה. לילדים ניתן ליצור הדפסים בסגנון קומיקס. חדרי בנות – נוטים פעמים רבות לגוונים של ורוד, פרחים, חדי קרן ועוד.
  • מראות – תוספת עיצובית חשובה ביותר, גם מבחינה פונקציונאלית וגם עוזרת מבחינה ויזואלית לתחושה של הדלת החדר. כמובן שלא כל הארון צריך להיות מורכב ממראות אלא ניתן לשלב זאת רק בדלת אחת או שתיים.
  • פורניר – שימוש בעץ הינו אחד האהובים ביותר על מעצבי פנים מכיוון שהוא על-זמני. אינו נתון לטרנדים ונמצא תמיד באופנה. משדר בגרות וקלאסיות. גם כאן כמובן ניתן לבחור בין סוגי עץ שונים (מייפל, אלון, טיק, דובדבן ועוד)
  • זכוכית – גימור יוקרתי מאד שמעניק מראה מודרני, ומקנה לחדר נוכחות מיוחדת וייחודית. גם גימור זכוכית יכול להגיע בצבעים שונים ובמרקמים שונים, כך שכל ארון יכול להפוך ליצירה חד פעמית ואקסקלוסיבית.
  • מלמין – עולם שלם של דוגמאות, צבעים ומרקמים, אפשר לבחור צבעים סולידיים ואפשר להתפרע עם צבעים ודוגמאות אשר יעניקו לחדר אופי מיוחד. 

אם אתם מחפשים ארונות הזזה באשקלון, וברצונכם לקבל ארונות באיכות הגבוהה ביותר, שרות ללא דופי, בעלי מקצוע שידעו להקשיב לצרכים שלכם, ולתרגם אותם לבנייה של ארון הזזה באשקלון, ארון פונקציונלי עם סידור פנימי אופטימאלי וכמובן להתאים את העיצוב של הארון לאופי החדר, אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר