ארון הזזה בקרית גת

ארון הזזה בקרית גת

השלב הראשון של תכנון ארון היא לקיחת מידות של החדר, כדאי להגיע עם מידות מדויקות של אורך, רוחב וגובה. 

תכנון של ארון הזזה דורש תכנון קפדני ולפני פגישה עם חברת ארונות הזזה יש להכין רשימה מפורטת של סוג האחסון לו אתם נדרשים. 

ננסה לרכז במאמר זה את הפרטים הדרושים לתכנון נכון של ארון הזזה על מנת להגיע לפונקציונאליות מקסימלית. 

 

לאיזה חדר מיועד הארון? לחדר הילדים או לחדר הורים? בדרך כלל בארון ילדים משתמשים פחות בתלייה ויותר במידוף. אם משתמשים בארון גם לאחסון (מגבות, מצעים ושמיכות) כדאי ליצור חללים גדולים ייעודים עבורם. 

תלייה או מידוף? האם יש לכם שמלות? חליפות? מעילים? (עומקו של ארון הינו 60 ס"מ ובדרך כלל עומק זה מספיק בהחלט). 

ההמלצה הגורפת שלנו היא מגירות, הרבה מגירות! באמצעותן ניתן לשמור על הסדר והארגון של הארון ולחלק כל פריט לבוש לקטגוריה נפרדת: תחתונים, גרביים, כובעים, צעיפים, כפפות, אביזרי לבוש קטנים ועוד. 

 

קיימים בשוק המון פרזולים ואביזרים חכמים שיכולים לעזור לשמירה על הסדר והארגון: מתקן לעניבות וחגורות, מתקן להורדת תלייה בגובה ע"י משיכה קלה של מוט הורדה (מומלץ מאד), קרש גיהוץ נשלף – מקל מאד על החיים, מתקפל לתוך הארון, כדאי להשאיר מקום גם למגהץ. 

 

נעליים – בעיה שלא רבים חושבים עליה ולבסוף נעליים רבות נשארות מחוץ לארון, מה שהיה יכול להימנע ע"י תכנון נכון מראש. 25 ס"מ מספיקים בהחלט עבור זוג נעליים, כך שבארון סטנדרטי ניתן להכניס שני זוגות בקלות. כדאי להתייעץ עם חברת הארונות לגבי הפתרונות האידאליים לנעליים ומגפיים. 

 

אם אתם מחפשים ארונות הזזה בקרית גת, אם אתם רוצים לקבל ייעוץ מקצועי ותכנון קפדני, שרות לקוחות מצוין, בעלי מקצוע שידעו להקשיב לבקשות שלכם, וידעו לתרגם אותם לבנייה של ארון הזזה בקרית גת, ארון שהוא גם פונקציונלי וגם מתאים לתקציב שלכם. מעוצב לפי הסגנון שלכם. אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר