ארון הזזה בשדרות

מה קובע את המחיר של ארון?

מה קובע את המחיר של ארון? מה כדאי לדעת לפני הקנייה? ואיך נדע איזה ארון לבחור? מחירים של ארונות נקבעים לפי מספר פרמטרים עיקריים: 

  1. גודל הארון וגובהו – ארונות בהתאמה אישית שונים מארונות מקטלוג, הם נבנים במדויק עבור הלקוח מה שמצריך פעמים רבות שימוש במידות לא סטנדרטיות. 
  2. גוף הארון – גוף הארון בנוי לרוב מסיבית או סנדוויץ', הפלטות של הסיבית יכולות להיות בדחיסות שונה, ומיצרנים שונים וקיים שוני גדול באיכות של חומר הגלם. חלק מהנגרים משתמשים בחומר גלם באיכות ירודה מה שיכול להוזיל משמעותית את המחיר אך סביר להניח שהארון מסוג זה, לא יחזיק מעמד זמן והנגר לא יספק אחריות לשנים רבות. וודאו מול הנגר מהם חומרי הגלם – מחיר זול מאד צריך להדליק נורות אזהרה לגבי טיב הארון והמקצועיות של הנגר. 
  3. מגירות – מגירות הן הדבר הנכון בנוגע לארגונו של הארון ואנו ממליצים להרבות בשימוש בהן, אך יש לשים לב שמגירות יקרות יותר ממידוף רגיל מה שעשוי להעלות את מחירו של הארון. 
  4. פרזולים ואביזרים – תבדקו מול הנגר, מי היצרן של הפרזולים, פרזולים איכותיים הינם יקרים יותר אך מחזיקים מעמד שנים רבות. צירים, מסילות ומגירות הינם פריטים שנעים על בסיס יומיומי ויש חשיבות שיהיו אמינים ולא יתפרקו בשימוש סביר. 
  5. עיצוב הדלתות – הדלתות הן החזית של הארון ותופסות חלק ניכר של החדר, העיצוב שלהן משפיע רבות על אופיו של החדר. ניתן להזמין דלתות במגוון גדול של חומרים וגימורים (מלמין, פורמייקה, פורניר, זכוכית, מראות ועוד). גימור מלמין נחשב לזול ביותר, אך אפשר להגיע גם לתוצאה יוקרתית ביותר באמצעות בחירה של צבע או הדפסה נכונים. 

אם אתם מחפשים ארונות הזזה בשדרות, וברצונכם לקבל ארונות מצוינים במחיר שפוי , אם אתם לא מוכנים להתפשר על שירות הלקוחות, אם אתם מחפשים בעלי מקצוע מעולים שידעו לשמוע ולייעץ, וידעו לבנות ארון הזזה בשדרות, ארון שהוא גם פונקציונלי וגם מתאים לתקציב שלכם. וכמובן מעוצב לפי טעמכם, אם אתם מחפשים חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום הארונות, שמבינים ששירות ללקוח קודם לכל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו קשר בטלפון: 08-648-4805 או כאן.

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר

נשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר