כל מה שרציתם לדעת על סוגי ארונות ואיך לבחור אותם

ארון הוא רכיב מרכזי ומשמעותי בכל בית. הוא מעטר כמעט כל חדר והוא מספיק גדול כדי להשפיע על השפה העיצובית של החלל, שלא לומר נותן את הטון באופן שהוא כמעט בלתי נמנע. ניתן לשלוט ולנהל את השפעתו של הארון על האווירה הכללית באמצעות בחירה והתאמה של ארון. מבחר הדגמים, הסגנונות, הגוונים והעיצובים של ארונות כמו גם האפשרות לעצב ולתכנן ארון וחדר ארונות בהתאמה אישית הופכת את האפשרויות להרבה יותר גמישות לניהול ואת יכולת ההתאמה להרבה יותר גבוהה.

את סוגי הארונות השונים ניתן לחלק לכמה קטגוריות, אלו הן:

  • ארונות הזזה- סוגי ארונות הזזה גם הם נחלקים לכמות של דלתות, מראה או העדר, תוספות וגימורים שונים והבחנה בין ארון קיר לבין ארון עצמאי.
  • ארונות קיר- יכולים להיות ארונות הזזה או ארונות כנפיים ובלבד שאלו חולשים על כל הקיר וצמודים אליו. ארונות כאלה מתוכננים לשימוש לטווח הארוך ולכן במקרים הללו מקובל לבחור ארונות איכותיים במיוחד על מנת שיוכלו לממש את ייעודם מבלי שיהיה צורך להחליף אותם באופן תדיר יותר מהרצוי.
  • חדרי ארונות- הדובדבן שבקצפת גם עבור מי שאין לו עומס של בגדים, אבל מעריך את היתרונות שבפרטיות ומרחב מותאם לבחירת והסרת המלבושים מדי יום. חדרי ארונות יכולים להיות במגוון גדלים ובהרכבים שונים ולמי שמעוניין בכך, ניתן לשלב נישות כחדרי ארונות גם בדירות לא גדולות במיוחד ולהרוויח את התוספת מרחב הכה משמעותית הזאת.

מאחר והם מהווים חלק ארי כל כך מנראות הבית, בין אם רוצים לשלב אותם באופן מובהק בעיצוב הכללי ובין אם רוצים להצניע ולמגר את השפעתו של הארון על הנראות הכללית, התאמה אישית לחלל וליתר הקומפוזיציה שקיימת בו תאפשר מידה רבה של שליטה על התוצאה הסופית.

 

תכנון ארונות

בתכנון ארונות יש לקחת בחשבון את הצרכים של כל באי הבית וכל החללים בהם יוצר הארון. מטבע הדברים, ארון שעומד בכניסה לבית שונו בשימושיו מארון שנמצא בחדר השירות לזה שנמצא בחדר השינה ועל כן התכנון חשוב והייעוץ המקצועי במהלכו חשוב לא פחות.

כנסו עכשיו לאתר האינטרנט שלנו וקבלו השראה מקטלוג הארונות השופע כאות פתיחה להתחדשות המרחב ותכנון מקצועי לארונות במראה עשיר ויוקרתי עם התאמה מדויקת לצרכים המשתנים שלכם ושל שאר הדיירים במרחב. לארון יש כוח רב ומומלץ מאד לגייס אותו כחלק מחוזקות הבית והאווירה הטובה בו.