עכשיו אפשר להכניס חדרי ארונות יוקרתיים הביתה

חדר ארונות הוא אחד האלמנטים המפנקים ביותר שאפשר להכניס הביתה וכשמדובר בחוויה יוקרתית זה משדרג את הבית גם ברמת הערך הכלכלי שלו. חדר ארונות יוקרתי הוא נכס לבית והוא לא תוסף שממהרים להחליף אם נעשה ברמה גבוהה.

ארונות בבית, ובפרט בחדר השינה, מהווים חלק אינטגרלי וחיוני מעיצוב הבית כולו. הם הרבה מעבר לפתרונות אחסון והם מהווים חלק מהשפה והטון העיצובי. כמובן שאי אפשר להתעלם מההיבט הפונקציונלי הכי חשוב שלו, אבל אין מקום להקטין מחשיבותו הוויזואלית, על כל השלכותיה.

כל ארון באשר הוא, ועל אחת כמה וכמה חדר ארונות, ולו רק מפאת גודלו, תופס הרבה מאד מקום במרחב וככזה הוא נחשף לעין באופן כמעט מידי. זה מגדיר את הטון ומבנה את הבסיס לאווירה כולה.

 

תכנון מערך הארונות בבית

ארונות יוקרתיים וחדר ארונות בפרט מזוהה לרוב עם החלקים הפנימיים של הבית וחדר השינה, אבל בפועל זה לא לגמרי מדויק. ארונות מהווים חלק בלתי נפרד מכל חלל, בזכות השימושיות שלהם, ולכן בהרבה מאד בתים נמצא לכל הפחות ארון מיד בכניסה, ובמקרים שמתאפשר חדר ארונות לאורחים בו אפשר לאחסן את המעילים, המטריות וציוד נוסף שנחוץ ליציאה וניתן להשילו מיד עם הכניסה לבית.

ארונות כמובן נמצאים גם במטבח ובמרפסת שירות, ובנוסף לחדר ארונות שלרוב מאפיין לפחות חדר שינה מאסטר אחד, הם נמצאים למעשה בכל חדר. החשיבות והמקום שהם תופסים מבקש תשומת לב בתכנון הן מבחינת איכות ופונקציונאליות וכן גם מבחינת נראות ועיצוב. בעיקר בבתים שמשקיעים בחזות הבית, אי אפשר להתעלם ממשקלם של הארונות.

 

הזמנת ארונות בהתאמה אישית

ארונות יוקרה הם לא רק ארונות יקרים להחריד, אלא מה שהופך מוצר ליוקרתי הוא מידת תשומת הלב בתכנון והיצירה שלו, איכות חומרי הגלם והגימורים ורמות הדיוק של העבודה.

בשונה ממזנונים, ספות ואפילו מיטות, ארון הוא מוצר לטווח ארוך באמת ואפשר לראות את זה על ארונות הקיר שלא נס לחם גם בבנייה החדשה, כך שהשקעה בארונות יוקרתיים היא ההשקעה שהכי מחזירה את עצמה ברחבי הבית, ומעלה את ערך הנכס גם לאחר מכירה. ארונות שתוכננו בצורה נכונה ימשיכו לשרת את הבית, גם אחרי שהדיירים שבו יתחלפו וזה בהחלט משדרג את הנכס.

היכנסו עכשיו לקטלוג האתר שלנו והתרשמו ממיטב הדגמים של ארונות ופרטי ריהוט נוספים או צרו קשר בטלפון מס 08-6484805 והעניקו לבית את מה שמגיע לו ולכם באמת.