תכנון עיצוב הבית: רעיונות לחדר ארונות

ארונות אמנם לא אלה שמגידים את העיצוב הכללי של הבית, אבל וזה אבל גדול מאד, הם בהחלט נותנים את הטון ובסופו של דבר מכתיבים את הלך הרוח הכללי. הגודל שלהם, הנוכחות האינטנסיבית והשימושיות המרובה שמכניסה ארון בעצם לכל חדר בבית, גם כשלא מדובר על חדר ארונות כשלעצמו, הופכים אותם לנוכחים מאד ובלתי ניתנים להתעלמות. ככאלה, מטבע הדברים, הם משפיעים מאד על האווירה. גם אם הם לא הבסיס לעיצוב ברמה התכנונית, הם אלה שמעגנים את השפה העיצובית ומשפיעים רבות על האווירה הכללית שבחלל.

עיצוב חדר ארונות יכול לעמוד בפני עצמו והוא יכול להתכתב עם יתר פתרונות האחסון של הבית במטרה ליצר המשכיות וזרימה של העיצוב. בעוד שברוב הבתים חדר ארונות משתלב עם ארונות נוספים בחדרים השונים, אפשר בהחלט לרכז את כל צרכי האחסון בחדרי ארונות שממוקמים בחדרי המאסטר.

 

תכנון ועיצוב חדר בגדים

חדר ארונות פתוח או סגור הוא חגיגה לעיניים ומספק תרומה אדירה לחוויה, לפונקציונליות וגם לשמירה על הסדר. מקובל כמובן לתכנן אותם עבור חדרי ההורים, אבל אין שום מניעה לשלב אותם גם בחדרי הילדים וחדרי האורחים, להפך, זה רק יוסיף עושר לבית ולתחושה הכללית.

ישנו מגוון עשיר של סגנונות ועיצובים לחדרי ארונות, כמו כן ישנן שיטות שונות לתכנון שלו, בין אם מדובר על חדר ארונות פתוח או חדר נפרד עם דלת אטומה לחלוטין, חדר שמורכב מאוסף של מדפים לחדר ארונות או חדר ארונות בצורת ר, וכך גם חדר ארונות עם חלון או בלי, אי בחדר ארונות או חלל פתוח לחלוטין.

אפשר בהחלט לתכנן חדר ארונות באופן וירטואלי ממבט על ובגלל המבנה הספציפי של הצורך אותו מספק חדר ארונות, אפשר גם להגיע להצלחה מסחררת בצורה כזאת. במקביל ניתן לתכנן באופן מעמיק יותר, בתכנון בשטח. זה דורש יותר התעסקות, אבל זה מעניק מענה חם ואישי יותר לבעלי הבית ויש לא מעט אנשים שמעדיפים את זה ככה- אישי, פיזי ומעשי יותר.

כמובן שתכנון ועיצוב חדרי ארונות לוקח בחשבון היבטים שונים של שטח, מגבלותיו, צרכים פרטיים וכיוצא בזה, ולכן ההתאמה האישית משמעותית ותורמת רבות.

 

היכנסו כעת לאתר האינטרנט שלנו כדי לקבל השראה והצצה על הדגמים הקיימים ועל האפשרויות שעומדות עבורכם עולם הארונות או צרו עמנו קשר בטלפון מס 08-6484805 לקבלת ייעוץ ליווי אישי בתהליך הכל כך מרגש של הפיכת הבית לפאר של ממש בעזרת חדרי ארונות מעוצבים ויוקרתיים.